JUGADAS

UC Irvine Anteaters
% de G: UCI, 93.9
% de G: UCI, 93.9
% de G: UCI, 93.9
% de G: UCI, 93.9
% de G: UCI, 94.9
% de G: UCI, 94.9
% de G: UCI, 94.8
% de G: UCI, 94.8
% de G: UCI, 95.4
% de G: UCI, 95.4
% de G: UCI, 95.3
% de G: UCI, 95.3
% de G: UCI, 93.9
% de G: UCI, 93.9
% de G: UCI, 93.2
% de G: UCI, 93.2
% de G: UCI, 93.8
% de G: UCI, 93.8
% de G: UCI, 92.8
% de G: UCI, 92.8
% de G: UCI, 92.7
% de G: UCI, 92.7
% de G: UCI, 92.5
% de G: UCI, 92.5